Ігри починають вимагати телефонні номери, щоб грати

Blizzard Entertainment анонсувала SMS Protect та інші заходи безпеки перед випуском Overwatch 2. Компанія заявила, що запровадила ці елементи керування, оскільки хотіла захистити цілісність ігрового процесу та сприяти позитивній поведінці в Overwatch 2.

Коли 4 жовтня Overwatch 2 замінить оригінальний Overwatch, гравці повинні будуть прив’язати номер телефону до своїх облікових записів Battle.net. Без цього вони не зможуть грати в Overwatch 2, навіть якщо вони вже придбали Overwatch. Така ж двофакторна аутентифікація під назвою SMS Protect також буде використовуватися для всіх облікових записів Call of Duty: Modern Warfare 2 після запуску цієї гри та нових облікових записів Call of Duty: Modern Warfare.

Blizzard Entertainment анонсувала SMS Protect та інші заходи безпеки перед випуском Overwatch 2. Компанія заявила, що запровадила ці елементи керування, оскільки хотіла захистити цілісність ігрового процесу та сприяти позитивній поведінці в Overwatch 2.

На відміну від попередника, у Overwatch 2 можна грати безкоштовно. Менеджери Blizzard вважають, що без без SMS Protect немає жодних перешкод для токсичних гравців або тролів легко створити новий обліковий запис, якщо існуючий обліковий запис заблокували. SMS Protect прив’язує обліковий запис до чогось цінного — номера мобільного телефону гравця.

SMS Protect — це функція безпеки, яка має дві мети: тримати гравців у відповідальності за те, що Blizzard називає «руйнівною поведінкою», і захищати облікові записи від зловмисників. Шахраям та іншим недобрим гравцям буде важче повернутися в гру, якщо їхній обліковий запис заблокують.

Представник ігрової компанії Білл Уорнеке сказав Forbes, що навіть якщо облікові записи більше не прив’язані до платної Overwatch, оскільки гра тепер безкоштовна, Blizzard все одно хоче, щоб гравці робили «інвестиції» у підтримку безпечної гри.

«Ключова ідея SMS Protect полягає в тому, щоб зробити інвестиції від імені власника цього облікового запису та додати деякі обмеження щодо того, як ви можете мати обліковий запис, — сказав Варнеке. – У системі немає жодних винятків чи лазівок».

Blizzard повідомила, що ці телефонні сповіщення використовуватимуться для схвалення скидання пароля. Тобто хтось інший не зможе змінити пароль акаунту без коду сповіщення, який надійде за вказаним номером телефону. Blizzard також надішле текстове повідомлення, якщо ваш обліковий запис буде заблоковано після «підозрілої спроби входу» або якщо ваш пароль чи функції безпеки буде змінено.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я