Ілюмінати, святий хрест та сердечко: як можуть виглядати майбутні камери в смартфонах

Куди піде фантазія дизайнерів далі?

Спочатку камери у смартфонах були невеликою цяткою на корпусі, яка згодом перетворилася на дві цятки, а потім – на лінію. І ось у 2019 році камери формують собою квадрат. Куди піде фантазія дизайнерів далі? Видання PhoneArena задумалось над цим та показало можливі прототипи організації камер у смартфонах майбутнього (не судіть суворо, це ж дизайнери).

  1. Камера зі знаком Ілюмінатів

Класична форма, добре знайома любителям містики, теорій змов та мультсеріалу «Гравіті Фоллс», непогано виглядатиме і в смартфонах. Трикутний знак Ілюмінатів легко розмістить кілька камер і світлодіод підсвітки на своїх вершинах та в центрі. Набір об’єктивів традиційний: теле-, стандартний, ультраширококутний.

  1. X-тремальна камера

Квадратний модуль камери сьогодні – це два паралельні ряди об’єктивів. А якщо їх змусити перетнутися? Вийде Х-тремальна камера, яка міститиме три стандартні об’єктиви, а також один із суперультразумом у центрі.

  1. Серце

Хороший фотознімок потрібно робити всім своїм серцем, і для надійності краще, щоб серце було і на смартфоні. У цю форму також добре вписуються три камери, світлодіод підсвітки та ще якийсь додатковий сенсор.

  1. Зірка

Зіркова камера в телефоні дозволить легко розмістити мінімум п’ять об’єктивів і світлодіод. Якщо думаєте, що це завелика кількість камер – згадайте Nokia 9, але в ньому цей масив виглядає не так зірково.

  1. Святий хрест

Релігія намагається йти в ногу з часом, і ось католицька церква вже випустила «розумні» чотки, в яких потрібно клікнути на хрест, щоб помолитися. Чому б не продовжити ідею та не оформити камери смартфона у вигляді святого хреста? У цій фігурі досить місця для чотирьох об’єктивів, світлодіода та додаткового сенсора.

  1. Півмісяць

Сучасні смартфони розвиваються в напрямку нічних знімків і обіцяють, що можна буде робити мобільником яскраві астрофотографії. Показати своє захоплення нічними фото можна з телефоном, у якого камери оформлені півмісяцем. Відсутність кутів дозволяє легко вмістити три, чотири, п’ять та навіть більше об’єктивів, світлодіод та додаткові сенсори.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я