Індійський смартфон за $4 може виявитися підробкою

Найдешевший у світі смартфон Ringing Bells Freedom 251 анонсували давно, але лише днями, за словами виробника, девайси почали доставляти замовникам. Смартфони Freedom 251 відправляться до споживачів, які зробили попереднє замовлення в лютому. Проте і тепер багато хто сумнівається, що вони існують.

Freedom 251

Freedom 251 – це смартфон на платформі Android 5.1, що підтримує стандарт 3G. Він обладнаний камерою на 8 мегапікселів, процесором з тактовою частотою 1,3 ГГц, 1 ГБ оперативної пам’яті і 8 ГБ флеш-пам’яті.

З кожним проданим екземпляром індійський стартап втрачає 150 рупій ($2,2). При цьому під час анонсу смартфона в лютому виробник називав ціну в $3,7. Тобто тепер цей гаджет коштує наполовину дорожче – 6 доларів. Проте мобільні телефони з аналогічними Freedom 251 характеристиками на ринку коштують удесятеро дорожче.

Компанія стверджує, що в неї вже є 200 000 гаджетів, готових до відправлення, проте багато хто сприймає ці новини стримано. Ніхто ще не бачив і не тримав Freedom 251 в руках, презентовані раніше телефони виявилися продукцією китайського виробника Adcom без знаків бренду. Ці події призвели до серії податкових перевірок в офісах компанії, а також привернули увагу індійської влади до відсутності в компанії необхідних документів. Крім того, невідомо, де знаходяться заводи компанії. Деякі члени індійського парламенту прямо називають Freedom 251 аферою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я