Ініціативи Android One та Android Go виявилися успішними

У світі сьогодні існує близько 2 млрд смартфонів на Android від 400 виробників

Запущена у 2014 році програма телефонів Android One показала торік надзвичайно чудові результати – продажі зросли на 250%. Ініціатива Android Go для бюджетних пристроїв також показує гарні результати. Про це повідомив Google на своєму офіційному блозі.

Інтернет-гігант не назвав точної кількості проданих Android One з моменту початку програми. Він лише відзначив, що зростання на рівні 250% на рік стало можливим завдяки великому списку партнерів, серед яких Xiaomi, LG, та Motorola. Окремо Google відзначив успіхи Nokia, згадавши такі апарати, як Nokia 9 PureView, Nokia 3.2, Nokia 4.2, які входять до програми Android One. Інтернет-гігант каже, що менеджмент HMD Global, який керує цією маркою, випустив розширену кількість смартфонів Android One минулого року. У Google сподіваються на подальше зростання програми у 2019 році.

Бюджетний сегмент також не залишився без уваги з випуском особливих версії ОС Android Go. Вона призначена для апаратів з 1 ГБ чи менше оперативної пам’яті. Програма виявилася успішною – майже 50% бюджетників сьогодні працюють на Android Go. Також готуються нові гаджети цього сегмента, наприклад, Nokia 1 Plus та BLU Vivo Go на базі Android 9 Pie (Go Edition).

У світі сьогодні існує близько 2 млрд смартфонів на Android від 400 виробників. Android One є програмою роботи з виробниками, які б мали випускати гаджети певного рівня. Покупці таких девайсів вже знали би, чого від них можна очікувати. Ідея була в тому, щоб на ринку з’явилися нові телефони, які мали б доступ до свіжих та надійних версій програмного забезпечення, із сервісами Google включно. Це не нова версія ОС, Android One – це бренд.

Наприклад, якщо виробник хоче випустити девайс з наліпкою Android One, він зв’язується з Google. Залежно від регіону та часу пошуковий гігант може висунути різні вимоги до майбутнього пристрою – саме тому офіційно вимоги до Android One не публікуються, а також через це в серію Android One потрапляють різні телефони, а не клони. Так, у деяких азіатських регіонах популярні двосімні телефони. Також Google може встановити, наприклад, мінімальний розмір екрана в 5,2 дюйма.

Android Go є окремою версією Android із полегшеними додатками та сервісами. Ідея в тому, щоб продовжити продавати гаджети з 1 ГБ оперативної пам’яті та 8 ГБ флеш, яких вже давно замало для стандартних програм. Саме тому в Google створили полегшену ОС та полегшені додатки для неї, які займають менше місця на диску та повинні працювати швидше. Хоча деякі користувачі стверджують, що на Android Go більш функціональними та швидшими є звичайні версії додатків. Перші смартфони з цією версією ОС почали з’являтися на початку 2018 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я