Instagram дозволив стежити за хештегами в основній стрічці

У сьогоднішньому онлайн-просторі Instagram отримав репутацію приємної соціальної мережі

До цього часу користувачі Instagram мали лише два способи взаємодії з хештегами. На них можна було клікати в постах, а також їх можна було шукати через відповідну опцію мобільного додатка. Нині сервіс запропонував третій варіант – стежити за хештегами, щоб бачити топові пости та історії на вибрану тему на своїй домашній сторінці.

InstagramНововведення дозволяє стежити за новими матеріалами з вибраним хештегом так само, якби ви підписалися на чийсь акаунт. Алгоритми Instagram автоматично вибиратимуть публікації з такою позначкою та вставлятимуть її у вашу головну сторінку. Їх можна тренувати, ставлячи лайки постам, а також залишаючи коментарі. Клікнувши на кнопку меню, можна проголосувати проти опублікованого зображення. У цьому випадку Instagram намагатиметься ховати від вас матеріали, що мають схожі хештеги.

Зараз перегляд цікавих матеріалів у Instagram вимагає досить активної роботи. Необхідно вручну шукати матеріали за вибраними хештегами, а також цікавитися, за якими каналами варто стежити. Розділ Explore намагається використовувати алгоритми для показу цікавих вам матеріалів. Однак йому неможливо дати підказки, що хочеться бачити, а що краще сховати.

У сьогоднішньому онлайн-просторі Instagram отримав репутацію приємної соціальної мережі. Сервіс не асоціюється з маніпуляцією виборами, образливими текстами, різними забороненими матеріалами. Кількість користувачів цієї соцмережі продовжує зростати, і нині перед нею стоїть завдання підвищити залученість користувачів. Для цього сервіс нещодавно навіть випустив власний месенджер Direct. Основний додаток при цьому сфокусується на споживанні контенту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я