Instagram прохатиме двічі подумати перед публікацією образ

Голова Instagram Адам Моссері говорить, що функція попередження перед публікацією є доволі ефективною і зупиняє деяких людей від публікації образ

Популярна соцмережа Instagram запустила дві нові функції, які мають зменшити рівень негативу в ній. Перша опція змусить двічі подумати перед публікацією образ. Інша дозволить обмежити спілкування з небажаною людиною.

Голова Instagram Адам Моссері говорить, що функція попередження перед публікацією є доволі ефективною і зупиняє деяких людей від публікації образ. Вона працює на основі штучного інтелекту та сканує текст, який пише користувач. Якщо в ньому знаходяться образливі слова, після натиснення кнопки публікації система просить користувача подумати, чи дійсно він хоче подати свій коментар. В Instagram кажуть, що людям часто не вистачає трохи часу, щоб оцінити написане ними та передумати його публікувати.

Використання штучного інтелекту дозволяє подолати звичний прийом юзерів з обходу систем цензури – заміщення літер зірочками або цифрами, спотворення написання слів тощо. В Instagram не розкривають деталі роботи цього рішення і не кажуть, чи доступна ця функція для інших мов, окрім англійської.

Інша функція під назвою «Заборона» дозволить обмежити взаємодію з нав’язливими людьми. Такі заблоковані персонажі матимуть можливість публікувати коментарі до постів, але їх ніхто не буде бачити. Подібний прийом називається тіньовий бан і використовується на багатьох веб-ресурсах. Він дозволяє значно збільшити час, коли заблокований юзер зрозуміє, що його обмежили. Instagram дозволить переглядати та в ручному режимі дозволяти коментарі заблокованої цією функцією людини.

В Instagram кажуть, що користувачі часто не блокують, не відписуються та не повідомляють про хуліганів через страх посилення конфлікту. Функція «Заборона» робить так, що хуліган не бачитиме онлайн-присутність своєї жертви.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я