Google+ поліпшуватиме мобільні відеозаписи

У Google хочуть, щоб відзнятий відеоматеріал був якомога якіснішим незалежно від мобільного пристрою, який використовували. Для цього соцмережа пошукового гіганту Google+ отримала нову функцію – вона буде автоматично поліпшувати відео, виконуючи базове редагування матеріалу замість користувачів. Для фотографій вона так робить вже давно.

Ось, яке це виглядає на демонстраційному порівняльному відео. Зліва оригінальний ролик, який зняли на мобільний пристрій, а справа – його оброблена соцмережею версія:

Поліпшення відзнятих роликів відбувається в автоматичному режимі, якщо увімкнути резервне копіювання до Google+ та функцію автоматичної обробки Auto Enhance. Система самостійно проаналізує відео та виправить світло, колір та стабільність. А скоро розробники також обіцяють додати поліпшення голосу на записаних роликах.

Щоб активувати нову функцію Google+ на Mac, Windows, Linux чи Chrome OS спершу необхідно відкрити відео в соцмережі, а потім перейти до меню “Більше” та увімкнути Auto Enhance. На мобільному гаджеті через додаток Google+ Photos для Android потрібно відкрити відео, тапнути на меню та активувати Auto Enhance.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я