Intel переосмислює ігрові ноутбуки з прототипом «Стільниковий льодовик»

Ноутбук знатиме, коли користувач переводить погляд з одного дисплея на інший, й активуватиме відповідний

Компанія Intel представила незвичний концепт топового ноутбука для геймерів. Він називається Honeycomb Glacier (стільниковий льодовик) та має два екрани. Але це більше, ніж два дисплеї разом: це спроба переосмислити, як можна поєднати 15,6- та 12,3-дюймові матриці так, щоб з ними було ще зручніше грати в ігри.

В Intel не вперше експериментують із двома дисплеями – за останнє десятиліття компанія кілька разів презентувала подібні концепти. І всі вони мали дещо спільне: другий екран лише заважав і змушував тягнутися руками. У Honeycomb Glacier цю проблему вирішили, застосувавши спеціальний подвійний шарнір. Він піднімає обидва екрани в повітря.

Концептуальний ноутбук вийшов досить великим, і в ньому знайшлося місце для начиння загальною потужністю 195 Вт. Завдяки цьому в нього вдалося інтегрувати 45-ватний процесор та відеокарту Nvidia GeForce 1060.

Оскільки другий екран знаходиться в повітрі майже на рівні очей, в ноутбук додали систему стеження за рухом зіниць Tobii. Ноутбук знатиме, коли користувач переводить погляд з одного дисплея на інший, й активуватиме відповідний.