Субота, 2 Березня, 2024

Intel прогнозує, що автомобілі перетворяться на атракціон на колесах

Експерти прогнозують, що вже у 2022 році з’явиться автопілот, який зробить водія непотрібним. Уже зараз виробники почали задумуватися, на що після цього перетвориться персональний автомобіль. На думку Intel, автівки стануть рухомими платформами для розваг.

Intel

Процесорний гігант спробував уявити, чим можна зайняти пасажирів під час руху. Компанія дійшла висновку, що в такому режимі машина перетворюється на якусь подобу споживчого розважального простору. Саме тому Intel оголосила про співробітництво з Warner Bros.

Разом вони розробили концепцію AV Entertainment Experience – безпілотного автомобіля, орієнтованого на розваги пасажирів. Поки подробиць про проект мало, але відомо, що всі пасажири такого авто зможуть дивитися відео.

Також можна буде відчути себе будь-ким під час поїздки завдяки шолому віртуальної реальності. На рекламному плакаті Intel, наприклад, пропонує пасажирам перевтілитися в Бетмена. Вибравши відповідні налаштування системи, вони бачитимуть інтер’єр Бетмобіля, який їде по Готем-сіті.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися