Неділя, 26 Травня, 2024

Чи справді прогрес йде навпаки

Компанія Apple у 2007 році показала свій перший смартфон iPhone. Девайс став досить успішним та допомагає компанії заробляти практично весь прибуток на світовому ринку смартфонів. Сучасна iOS 8 додала гаджету багато нових функцій та можливостей. Однак чи залишився смартфон Apple настільки ж швидким, як його перші моделі?

Автор відеоролика порівняв, наскільки швидко iPhone і iPhone 6 реагують на дії користувача. У першому iPhone стоїть остання доступна для нього версія iOS 3, а флагман 2014 року працює на встановленій за замовчуванням iOS 8. Експеримент показує, що «дідок» працює швидше та дозволяє взаємодіяти з інтерфейсом системи ще навіть до закінчення анімації. Тоді як сучасна новинка, яка має значно потужніше апаратне забезпечення, гальмує навіть після завершення анімаційних переходів.

Якщо не звертати уваги на нові можливості сучасних гаджетів, а обійтися традиційними – SMS, дзвінками тощо, – тоді семирічний гаджет виконуватиме завдання швидше.

Версія iOS 8 стала знаменита своєю кількістю помилок та низькою стабільністю. Дослідження показують, що її головний конкурент – Android 5.0 Lollipop – працює з програмами надійніше. А оновлення iOS 8.0.1 запам’ятається власникам iPhone надовго, адже замість телефона вони отримали плеєр iPod Touch. Apple навіть вибачилася за вихід цієї версії.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися