Вівторок, 16 Липня, 2024

iPhone 8, можливо, отримає сканер обличчя

«Яблучний» смартфон восьмого покоління став джерелом нових пліток. Так, за даними аналітика Мін Чи Куо з компанії KGI Securities, Apple працює над новими технологіями для захисту даних, розповідає appleinsider. Перехід на нові екрани без рамок має спричинити появу біометричних сканерів, які впізнаватимуть людину за обличчям. Цілком можливо, що ми побачимо нові технології в дії вже цього року, коли з’явиться довгоочікуваний iPhone з OLED-екраном, позбавлений звичної кнопки Home.

Поки що сканер відбитків Touch ID вбудований у кнопку, де розташований сенсор, який сканує пальці з роздільною здатністю 500 ppi. На зміну йому прийде ультразвуковий сканер, розташований під склом iPhone, – такий сценарій розвитку подій також можливий. Однак  сканування облич – більш надійний і перспективний варіант.

Сканер відбитків, який з’явився три з половиною роки тому в iPhone 5s, був не власною розробкою Apple, а лише вдалим запозиченням у телефонів Pantech. За цей час біометричні датчики для зчитування відбитків стали звичайним явищем і зустрічаються навіть у смартфонах ціною $80-100. Отже, для Apple це означає лише одне: настав час запропонувати щось нове і рухати індустрію далі.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися