JBL розробила Bluetooth-навушники, які не потрібно заряджати

Заряджання відбуватиметься від ламп у приміщенні, відбитих сонячних променів тощо

Безперечну перевагу дротових навушників – відсутність акумулятора, який треба заряджати, – спробували втілити в бездротових Bluetooth-навушниках. За вдалих обставин розробка JBL дозволить забути про заряджання.

Вбудована гнучка сонячна панель Powerfoyle компанії Exeger дозволяє навушникам працювати 68 годин після 1,5-годинного перебування на світлі. Ще півгодини на сонці гарантують заряд на 168 годин відтворення. Отримати такі цифри можна лише на сонячному світлі.

Виробник каже, що для такого ефективного заряду потрібне пряме світло яскравістю 50 000 люкс. Хоча панель Exeger Powerfoyle працює і від непрямого світла. Тобто заряджання відбуватиметься від ламп у приміщенні, відбитих сонячних променів тощо.

Цікаво, що виробник заявляє сотні годин роботи від сонця, але незрозуміло, як їх отримати. Вбудований в аксесуар акумулятор має ємність 700 мА·год, і без підзаряджання світлом його вистачає на 24 години роботи. Дротове заряджання через USB Speed Charge протягом 15 хвилин забезпечує 2 години роботи.

Навушники JBL REFLECT Eternal є експериментальними, тому JBL не ризикує випускати їх традиційним шляхом, а збирає гроші на краудфандингу Indiegogo. Адже в разі провалу компанія нестиме повну відповідальність перед споживачами, але краудфандери є інвесторами, а не споживачами. Про експериментальний підхід говорить також обмеження партії – усього 1250 штук. Ціна для перших 250 інвесторів проекту склала $75, 400 можуть вкласти $99, а інші 600 придбають навушники за $129.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я