Вівторок, 16 Липня, 2024

Керівника Samsung заарештували

Суд Південної Кореї ухвалив арешт віце-президента і фактичного керівника Samsung Лі Чже Ена. 48-річний топ-менеджер став першим в історії Samsung лідером компанії, затриманим у кримінальній справі. Підсумки розслідування його справи можуть вплинути на імпічмент президента країни Пак Кін Хе.

Керівника Samsung допитають як підозрюваного в даванні хабарів керівництву Південної Кореї. У заяві у зв’язку з арештом Samsung Group пообіцяла зробити все можливе, щоб гарантувати розкриття істини в майбутніх судових розглядах».

Лі Чже Ен приймав рішення про надання фінансової підтримки Цой Сун Силь в обмін на прихильність влади, впевнено слідство. Прокуратура підозрює, що він виплатив або обіцяв виплатити їй 43 млрд вон ($36,3 млн), щоб гарантувати підтримку урядом сумнівної угоди зі злиття Samsung і компанії Cheil Industries Inc. у 2015 р. Samsung переказав більше $18 млн на рахунок зареєстрованої в Німеччині фірми Цой Сун Силь і її дочки за нібито надані консультаційні послуги. Кошти переказувалися у створені подругою президента недержавні фонди. Раніше Samsung визнав, що робив внески в її фонди, але заперечував, що ці платежі пов’язані з операцією зі злиття.

Заарештувати керівника Samsung намагалися ще в січні.  Але тоді суддя у відповідь на вимогу прокуратури арештувати Лі Чже Ена відповідав, що на поточній стадії розслідування «складно визнати необхідність і обґрунтованість арешту».

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися