Клавіатура Google запропонувала перетворити своє обличчя на емотикон

Персоналізовані аватари в мобільних апаратах існують уже тривалий час і стали особливо популярними з презентацією «анімоджі» (Animoji) на iPhone X. Після цього її аналог почали впроваджувати інші виробники та розробники додатків

Якщо недостатньо стандартних емотиконів від консорціуму Unicode, користувачі клавіатури Google можуть розширити їхню кількість своїм обличчям. Додаток Gboard отримав функцію Mini Stickers, яка дозволяє перетворити власне селфі на емотикон.

Персоналізовані аватари в мобільних апаратах існують уже тривалий час і стали особливо популярними з презентацією «анімоджі» (Animoji) на iPhone X. Після цього її аналог почали впроваджувати інші виробники та розробники додатків. Одним з останніх саме став Google зі своєю клавіатурою, раніше ця функція була доступна в розробленому пошуковим гігантом месенджері Allo під назвою «селфі стікери».

Щоб зробити зі свого обличчя емотикон, необхідно мати останню версію клавіатури Google. В ній з’явиться кнопка Mini Sticker, яка дозволяє зробити селфі та дещо його відредагувати, змінивши позу чи вираз обличчя. Отриманий стікер зберігатиметься разом з іншими.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я