Користувачі Firefox і Chrome визнані найефективнішими співробітниками

Найефективніші працівники користуються браузерами Firefox і Chrome, а прихильники Safari та Internet Explorer не так схильні до роботи. Такі висновки зробив експерт у галузі популярної психології й менеджменту Адам Грант. Він досліджував, як успішність працівника впливає на його вибір браузера, повідомляє Daily Mail.

Фахівець оцінював продуктивність 30 тис. працівників, спостерігаючи, через які браузери вони виходять в інтернет. Виявилося, що користувачі Firefox або Google Chrome залишалися на своїх робочих місцях на 15% довше, ніж ті, хто використовував Internet Explorer і Safari.

Крім того, любителі Firefox і Chrome спізнювалися на роботу на 19% рідше, ніж їхні колеги, яки користувалися Internet Explorer і Safari. А ще в користувачів Firefox і Chrome були вищі показники продажів, а їхні клієнти були більше і швидше задоволені, ніж клієнти прихильників Internet Explorer і Safari.

Також виявилося, що попередньо встановленими браузерами користувалися дві третини випробовуваних, які навіть не замислювались про те, що можуть вибрати зручніший варіант.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Будь ласка введіть ваше ім'я

-- р е к л а м а --

Тримайте зв'язок

8,628Фанитак
1,525Послідовникислідувати