Понеділок, 4 Грудня, 2023

Користувачі Firefox і Chrome визнані найефективнішими співробітниками

Найефективніші працівники користуються браузерами Firefox і Chrome, а прихильники Safari та Internet Explorer не так схильні до роботи. Такі висновки зробив експерт у галузі популярної психології й менеджменту Адам Грант. Він досліджував, як успішність працівника впливає на його вибір браузера, повідомляє Daily Mail.

Фахівець оцінював продуктивність 30 тис. працівників, спостерігаючи, через які браузери вони виходять в інтернет. Виявилося, що користувачі Firefox або Google Chrome залишалися на своїх робочих місцях на 15% довше, ніж ті, хто використовував Internet Explorer і Safari.

Крім того, любителі Firefox і Chrome спізнювалися на роботу на 19% рідше, ніж їхні колеги, яки користувалися Internet Explorer і Safari. А ще в користувачів Firefox і Chrome були вищі показники продажів, а їхні клієнти були більше і швидше задоволені, ніж клієнти прихильників Internet Explorer і Safari.

Також виявилося, що попередньо встановленими браузерами користувалися дві третини випробовуваних, які навіть не замислювались про те, що можуть вибрати зручніший варіант.

Тетяна
Тетяна
В журналістику прийшла із банківської сфери. Захоплюється фотографією

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися