Користувачів десктопного Facebook позбавили можливості видаляти старі записи

Поки що кнопка видалення записів доступна на мобільному сайті Facebook і додатках iOS та Android

Найбільша соцмережа світу внесла чергові зміни в інтерфейс, що обмежують можливості користувачів. При роботі через настільну веб-версію вже не можна видалити свої старі записи. Відповідна кнопка зникла з інтерфейсу соцмережі.

Facebook

Про нововведення почали повідомляти самі користувачі, які не змогли видалити свої записи. Вони говорять, що залишилася лише опція «Приховати зі стрічки». Відредагувати старий пост, видаливши його зміст, також неможливо.

Поки що кнопка видалення записів доступна на мобільному сайті Facebook і додатках iOS та Android. Окрім цього, можливість видалити свії записи з настільної веб-версії доступна, якщо відвідати розділ «Записи активності» (Activity Log). У ньому можна переглянути свої дії у Facebook, і тут же є кнопка видалення записів.

Представники Facebook поки що не коментують нововведення. Вони не говорять, чи є це тимчасовим тестовим варіантом або залишиться назавжди. Однак соцмережа відома своїми дивними, з точки зору користувачів, рішеннями. Наприклад, уже не можна спілкуватися через мобільний сайт Facebook. Соцмережа змушує інсталювати власний месенджер Messenger.