Названий найміцніший смартфон 2018 року

Усього смартфони були випробувані в 7 тестах. Їх кидали з висоти 1,2 і 1,8 метра (4 і 6 футів) екраном на фанеру. Потім з висоти 1,2 метра (4 фути) двічі на бетон і топили в унітазі.

Moto Z2 Force не так добре відомий, як Apple iPhone X або Samsung Galaxy S9, але якщо ви шукаєте довговічний смартфон, то варто звернути на нього увагу. Видання TomsGuide проводить щорічний тест апаратів на міцність, і цього року Motorola Moto Z2 Force випередив 11 інших претендентів.

Найслабшим місцем смартфонів є екран. Motorola Moto Z2 Force вкритий склом ShatterShield, яке набагато міцніше, ніж Gorilla Glass. Корпус смартфона зроблено зі сплаву алюмінію, який використовується в аерокосмічній промисловості.

У процесі тестування журналісти кидали Z2 Force, а також апарати від Apple, Samsung, LG, Huawei, Google і OnePlus на фанеру і бетон. Смартфон від Motorola набрав 8,5 балів з 10 і виграв гонку.

Усього смартфони були випробувані в 7 тестах. Їх кидали з висоти 1,2 і 1,8 метра (4 і 6 футів) екраном на фанеру. Потім з висоти 1,2 метра (4 фути) двічі на бетон – перший раз смартфони падали на нижній край, а другий раз – на екран. І те саме було зроблено з висоти 1,8 метра (6 футів). Після цих випробувань на Z2 Force залишилися кілька подряпин на нижньому ребрі, тоді як у більшості інших смартфонів розбилися екрани.

Але, незважаючи на те, що дисплей Motorola Moto Z2 Force захищений від ударів, він нестійкий до подряпин. Наприклад, скло можна подряпати нігтями.

У заключній частині тесту смартфони кидали в унітаз з водою з висоти 1,2 метра (4 фути). У цьому випадку Z2 Force не так добре впорався, адже в нього немає захисту від занурення у воду, він розрахований лише на захист від бризок. Тому апарат вирубався після занурення в воду. Але після того як він просох, смартфон знову запрацював.

Що стосується інших смартфонів, які брали участь у тесті, то всі вони витримали падіння на фанеру, але не пережили падіння не бетон.

LG X Venture. Смартфон позиціонується як ударостійкий завдяки металевій рамці і посиленим кутам. Але екран не витримав падіння на бетон з 6 футів і потріскався. Після занурення у воду в смартфона перестав працювати мікрофон. Разом з тим, LG X Venture посів друге місце, набравши 6,6 балів.

Apple iPhone X. Екран не витримав падіння на бетон вже з 4 футів. Після потрапляння у воду смартфон кілька разів перезавантажувався, але потім продовжив працювати. Оцінка 6,2 бала.

LG V30. Екран потріскався після падіння на бетон з 6 футів. Занурення у воду він пережив, але пізніше у смартфона став приглушеним звук. Оцінка 6 балів.

Samsung Galaxy S9. Екран також не витримав зустріч з бетоном і потріскався. Але занурення у воду після цього смартфон пережив. Оцінка також 6 балів.

Motorola Moto G5 Plus. Цей бюджетник гідно тримався аж до падіння екраном на бетон з 4 футів. Екран потріскався, але смартфон залишався працездатним. Однак падіння з 6 футів на бетон його добило. Оцінка 5,1 балів.

Apple iPhone 8. Смартфон тріснув вже в момент удару об бетон корпусом. Два падіння екраном на бетон остаточно добили його. Оцінка 4,9 бала.

Samsung Galaxy Note 8. Не пережив падіння екраном на бетон. Оцінка 4,3 бала.

OnePlus 5T. По суті, з ним сталася та ж історія, що і з попередником. Він також набрав 4,3 бала.

Huawei Mate 10 Pro. Та сама картина – розбитий екран при падінні на бетон. Оцінка 4,3 бала.

Google Pixel 2 XL. Те саме, бетон взяв верх. Оцінка 4,3 бала.

iPhone SE. І тут бетон переміг зі ще більшим відривом. Оцінка 3,9 бала.