Четвер, 30 Травня, 2024

Кожному фанату доступ до улюбленого співака: корейці оголосили початок майбутнього в розвагах

Фанати південнокорейського поп-гурту ?spa зможуть дивитися на своїх кумирів не лише з далеку. В будь-який момент вони зможуть запросити улюбленого виконавця з цього квартету в гості та провести з ним скільки завгодно часу. Менеджер гурту каже, що це початок майбутнього в розвагах. Деякі експерти переконані, що це породить нові проблеми приватності, самооцінки та психічного здоров’я.

Гурт ?spa складають чотири співачки – Karina, Winter, Ning Ning, Giselle. Вони також мають відповідні віртуальні аватари. Засновник компанії SM Entertainment, яка володіє гуртом, Лі Су каже, що це – початок майбутнього в сфері розваг. Адже віртуальні аватари спілкуватимуться з фанатами таким чином, щоб стати їхніми найкращими друзями.

Лі Су передбачає, що віртуальні купири під контролем штучного інтелекту проводитимуть час з фанатами у такий спосіб, який недоступний реальним учасницям гурту.

«У світі зірок роботи на базі великих даних відіграватимуть велику роль, – каже Су. – Розвиток технологій штучного інтелекту дозволить модифікованим аватарам вписатися в життя людей. Як справжня особистість, як друг».

Віртуальні аватари зірок зможуть спілкуватися з фанатами, коли у їхнього реального прототипу професійне вигоряння, він захворів або працює в тісному графіку.

За допомогою фірмового програмного забезпечення SM Entertainment збиратиме уподобання фанатів і зможе налаштовувати аватарів так, щоб ті підбирали найбільш підходящу музику для конкретного коритсувача, а також надавали емоційну підтримку в чатах.

Фанати зможуть також генерувати свої аватари та взаємодіяти один з одним у супервеликому віртуальному світі, кажуть у SM Entertainment.

Соціолог Джеймс Вільямс з Технологічного університету Сінгапуру каже, що з’явиться унікальне проникнення зірок в повсякденне життя людей. Це наче мультиплеєрна гра, але з музичним ухилом.

Разом з такими можливостями, попереджують експерти, існує потенційна гіперсексуалізація учасниць гурту, поява проблем з психічним здоров’ям та приватністю.

Фанати ?spa можуть користуватися технологіями діпфейку, створюючии відео 18+, каже фахівець зі штучного інтелекту Університету Каліфорнії Альберто Тодещіні. Коли ж фанат зустрінеться із зіркою в реальному житті у нього можуть виникнути проблеми із дотриманням персональних кордонів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися