Китайський стартап оголосив план з об’єднання світових криптовалют

У серпні планується поява підтримки шести популярних криптовалют, серед яких Ethereum, EOS, NEO

Сьогодні кожна криптовалюта є відокремленою від інших, і це обмежує можливості, вважає китайський стартап Red Date Technology. Його засновники оголосили план з об’єднання блокчейнів криптовалют. Це має розширити сферу їхнього використання поза межі торгівлі та спекуляції.

У Red Date Technology планують створення платформи BSN, яка дозволить розробникам будувати децентралізовані додатки для будь-яких цілей з використанням криптовалют. Ця платформа є еквівалентом сервісів Amazon Web Services та Microsoft Azure, які надають свої потужності для звичайних додатків та вебсервісів. Нині до Red Date Technology приєдналося понад 6000 компаній, переважно з Китаю.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

У серпні планується поява підтримки шести популярних криптовалют, серед яких Ethereum, EOS, NEO. До кінця року кількість має досягти 100 публічних блокчейнів.

Використання потужностей BSN повинно на 90% зменшити вартість створення та експлуатації додатків, що використовують криптовалюти.

У самому Китаї до криптовалют ставляться негативно. У країні заборонено доступ до Bitcoin та Ether. Користувачі BSN у Китаї не зможуть отримати доступ до мереж Ethereum та NEO.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я