Четвер, 30 Травня, 2024

У грі Minecraft запустили шутер Doom на віртуальному ПК

Популярний шутер Doom запустили на черговому незвичному пристрої. Ним став віртуальний ПК усередині комп’ютерної гри Minecraft. Реалізував ідею користувач порталу Reddit з ніком uDrunkMate.

Віртуальний комп’ютер у Minecraft працює на базі Windows 95. Продуктивність такої віртуалізації виявилася не надто високою, хоча грати в Doom можливо.

Автор ідеї каже, що досягнення демонструє зростання потужності сучасних комп’ютерів. Випущений у 1993 році Doom потребував повної потужності тогочасних комп’ютерів. Сьогодні для його роботи потрібна лише частка продуктивності.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Doom – це культова гра початку 90-х виробництва студії id Software. Вона стала першим популярним шутером, а багато хто вважає її родоначальником цього жанру. Шутер Doom отримав друге життя як гра, яку запускають майже на будь-яких пристроях з процесором та екраном.

DOOM запускали на бортовому комп’ютері Porsche 911, у нього грали на банкоматі, на калькуляторі, на телеприставці, на принтері, на фотоапараті, у диспетчері завдань Windows. Навіть у Doom можна пограти в Doom – у моді Classic Arcade головний герой може підійти до спеціальної консолі і запустити на ній той самий Doom. От така виходить цікава рекурсія.

Для Doom адаптують також ті девайси, на яких не можна безпосередньо в нього грати. Наприклад, пилосмок перетворили на гейм-дизайнера рівнів для Doom: поки машина прибирає квартиру, вона додатково генерує нові карти для шутера. А піаніно перетворили на ігровий контролер для Doom.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися