Неділя, 14 Липня, 2024

Люди, які користуються Facebook, живуть довше

facebook_people

Науковці вже давно кажуть, що існує сильний зв’язок між рівнем соціальності людини та тривалістю її життя. Але чи справедливе це твердження, коли соціальні зв’язки стають віртуальними? Дослідники Єльського університету та Університету Каліфорнії з’ясували відповідь на це питання.

Науковці опублікували статтю, в якій говориться, що користувачі Facebook живуть довше, ніж ті, хто оминає соцмережі. «Йде велике обговорення соціальних медіа. Є люди, які хвилюються, що соцмережі замінюють здорову взаємодію», – каже один з дослідників Джеймс Фоулер.

Учені з’ясували, що користувачі соцмереж мають на 12% більше шансів пережити тих, хто не користується Facebook. Але дослідники наголошують, що підвищення тривалості життя у користувачів соцмереж не обов’язково спричинено саме соціальними медіа. За їхніми словами, причина в чомусь іншому, що змушує таких людей проводити більше часу на Facebook. Проте науковці поки не можуть сказати, що саме.

«Знайдений нами сильний позитивний зв’язок між здоров’ям та соціальними мережами говорить проти гіпотези, що соціальні медіа роблять нас нездоровими», – говорить Фоулер.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися