Понеділок, 20 Травня, 2024

Людина, яка роками обходила захист Android, почала розробляти Android

Відомий програміст Джон Ву, який створив фреймворк Magisk для розширення стандарнтних можливостей Android та виконання задач, які Android забороняє, перейшов на роботу в Google. Розробник, який роками обходив захист Android, приєднався до команди Android Platform Security, що займається безпекою цієї ОС.

Додаток Magisk багато років обходив захист Android, включаючи систему SafetyNet. Завдяки функції Magisk Hide користувачі могли обманювати Android, що той в стандарній конфігурації. Але при цьому отримували можливість запускати додатки, які інакше було неможливо запустити.

Особливої популярності Magisk почав набувати з останніми версіями Android, в яких Google поступово закриває доступні раніше можливості та свободи. Користувачі, які не хотіли позбуватися свободи роботи з гаджетом та додатками встановлювали собі Magisk.

В 2019 році Джон Ву став інтерном в Apple, де працював над платформою ядра голосового асистента Siri. Згодом він перейшов на повний робочий день в цю компанію у відділ, що займався машинним перекладом. В ньому він працював трохи більше року.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Доля проєкту Magisk невідома, але минулого року ним почав займатися інший програміст. Однак Ву залишається головним розробником Magisk та пов’язаних з ним додатків.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися