Майже півсвіту онлайн мобільно

Дослідники з IDC підрахували, що цього року аудиторія мобільного інтернету в усьому світі досягне двох мільярдів осіб і складе більше половини від усіх користувачів мережі, кількість яких компанія оцінила в 3,2 мільярда людей.

В Азії знаходиться 44% інтернет-користувачів, а в Європі – 12% інтернет-покупців

Протягом наступних років кількість користувачів буде приростати в середньому на 2% на рік, а частка тих, хто виходить в інтернет виключно з мобільних пристроїв, досягне 25%. Але аналітики IDC припускають, що на цьому проміжку може з’явитися новий спосіб доступу в мережу, який може змінити цей прогноз. Це можуть бути ініціативи Google, SpaceX і Facebook, які хочуть нести інтернет за допомогою повітряних куль, безпілотників і супутників. Наприклад, Google досяг принципової угоди з індійським урядом й оператором BSNL із запуску в Індії проекту Loon. У рамках цієї ініціативи Google запускає повітряні кулі, що виконують роль мобільних базових станцій.

У IDC поки не знають, який ефект на індустрію справлять ці експерименти з доступом до інтернету, але підкреслюють, що буде рости не тільки аудиторія, але й кількість часу, який користувачі проводять у мережі. Це у свою чергу підштовхне суміжні індустрії, такі як мобільна комерція і реклама.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я