MediaTek Helio G35 та Helio G25 – ігрові процесори для бюджетних смартфонів

Нові процесори підтримують технологію MediaTek HyperEngine Game, яка має зробити онлайнові ігри більш плавними

MediaTek випустила два нових чипи, які фокусуються на іграх. Helio G35 та Helio G25 призначені для використання в доступних телефонах. Окрім цього, вони мають поліпшення в роботі з камерами.

Нові процесори підтримують технологію MediaTek HyperEngine Game, яка має зробити онлайнові ігри більш плавними. Поліпшення геймплею відбувається завдяки поєднанню Wi-Fi та LTE, щоб при збоях одного типу зв’язку смартфон миттєво переходив на інший.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram: https://t.me/techtodayua

Обидва процесори підтримують конфігурації смартфонів з кількома камерами та мають апаратні алгоритми для створення фотографій з боке. Helio G25 підтримує в режимі однієї камери до 21 мегапікселів з частотою 30fps. Helio G35 підтримує камери до 25 мегапікселів та має вбудований штучний інтелект для поліпшення знімків.

Два чипи мають модем 4G LTE WorldMode, який дозволяє використовувати технології VoLTE/ViLTE на двох SIM-картах. Вони також підтримують Wi-Fi 5 та Bluetooth 5. У MediaTek також створили смарт-антену TAS 2.0, яка має поліпшувати якість зв’язку при низькому енергоспоживанні.

Чип Helio G35 пропонує вісім 64-бітних ядер ARM Cortex-A53 на частоті 2,3 ГГц. Його відеоядро IMG PowerVR GE8320 має максимальну частоту 680 МГц та підтримує дисплеї до 1080×2 400 пікселів. Процесор може працювати з оперативною пам’яттю LPDDR3 та LPDDR4x об’ємом до 6 ГБ та частотою до 1600 МГц. Helio G35 підтримує режим з двома 13-мегапіксельними камерами або однією 25-мегапіксельною. В обох він працює з частотою кадрів до 30fps.

Helio G25 має такі ж ядра, як G35, але вони працюють на частоті до 2,0 ГГц. Відеоядро таке ж саме, але з обмеженою до 720×1 600 пікселів підтримкою екранів. Підтримувана оперативна пам’ять та її об’єм такі ж, як у старшої моделі. Helio G25 здатний працювати з двома камерами на 13 та 8 мегапікселів або з одним сенсором на 21 мегапіксель.

Першими телефонам на процесорах Helio G35 та Helio G25 стали Realme C11 та Redmi 9A відповідно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я