П’ятниця, 14 Червня, 2024

Скільки айфонів купили користувачі за усі 16 років з моменту його появи?

Перший iPhone анонсоували 9 січня 2007 року, а перший айфон продали 29 червня того ж року – продажі нового девайсу Apple розпочалися значно пізніше його презентації. З нагоди цієї річниці компанія IDC опублікувала дані про продажі iPhone з моменту його запуску до сьогодні.

Стів Джобс вирішив перенести дату презентації, тому що ринок того часу був зовсім іншим, а iPhone був справді інноваційним і революційним продуктом. Це дозволило Apple офіційно представити смартфон без загрози, що про нього стане відомо з витоків, які трапляються, коли смартфони надходять до органів сертифікації.

Зараз очевидно, що iPhone став основою самої Apple. Навіть більше, ніж комп’ютери Mac і зняті з виробництва iPod. Факти, надані IDC, зображують неймовірно позитивну ситуацію для Apple.

З моменту дебюту пристрою до сьогоднішнього дня було продано 2,32 мільярда iPhone. У січні 2022 року Apple заявила, що отримала ще 150 мільйонів активних пристроїв.

Генеральний директор Apple Тім Кук повідомив, що компанія має 1.8 мільярдів активних пристроїв під час телефонної розмови з інвесторами. Це число зросло з 1,5 мільярда активних пристроїв у січні 2020 року та 1,65 мільярда, заявлених Apple пристроїв роком раніше.

Кук не вдавався в додаткові подробиці про особливості продажів смартфона. Але Apple продала перший мільярдний iPhone у 2016 році та досягнула 900 мільйонів активних користувачів iPhone у 2019 році. Цифра 1,8 мільярда включає цілий ряд обладнання Apple, оскільки Apple класифікує пристрій як активний, якщо він взаємодіяв з серверами Apple протягом попередніх 90 днів.

Цього року Apple представить чергове покоління iPhone, яке матиме індекс 15. Існують чутки, що внаслідок поганих продажів iPhone 15 Plus не випустять. Також є припущення, що «яблучні» смартфони здорожчають.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися