MediaTek MT5598 – чіп для UltraHD SmartTV з підтримкою HDR і 120 Гц

Як скоро з'являться першi продукти на базі цієї розробки MediaTek, поки не уточнюється.

MediaTek оголосила про випуск чіпсета MT5598 для HDTV-телевізорів з підтримкою 4K.

На додаток до підтримки різноманітних HDR-технологій новий чіпсет дозволяє виробникам 4K TV поєднувати його з набором РК-панелей, ліцензованих або безплатних технологій і локалізованих стандартів контенту. Ці стандарти охоплюють UltraHD Blu-ray, а також потокові сервіси від Netflix, YouTube, Amazon, VuDu, VQQ, Voole, iQIY і YouKu.

MT5598 також пропонує вдосконалення для рішень MediaTek для штучного інтелекту, які дозволяють управляти голосом. Вони можуть поліпшити користувальницький досвід, забезпечуючи індивідуальну реакцію в реальному часі, а також високу якість зображення, можливість вибору каналу і багато іншого.

MT5598 має свій власний динамічний діапазон HDR. Він забезпечує посилення пост-обробки HDR для контенту SDR на дисплеях, які підтримують HDR, повторне використання кольору, насиченості і діапазону яскравості, який втрачається в SDR-контенті. Система Super Resolution System (SRS) 13-го покоління в поєднанні зі своїм Picture Resolution Engine вибірково покращує дрібні деталі без артефактів, покращує зображення по краях і забезпечує компенсацію руху 4K (MEMC).

Як скоро з’являться першi продукти на базі цієї розробки MediaTek, поки не уточнюється.