Месенджери використовуватиме кожен четвертий житель планети

У 2016 році на Землі налічувалося 1,4 мільярда користувачів смартфонів, що на 16% більше, ніж у 2015 році. При цьому найпопулярнішим сервісом на цих гаджетах залишається пересилання повідомлень. І ця функція стане ще більш затребуваною: за прогнозом eMarketer, до 2019 року кожен четвертий житель планети буде користуватися месенджером. Найбільша концентрація любителів таких програм буде спостерігатися в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

220014-1

Близько 805 мільйонів користувачів месенджерів у 2016 році припадали на азіатські країни, а половина з них – на Китай. Другим найбільшим ринком для месенджерів стала Індія, де ними користуються 133 мільйони. В Індонезії зростання кількості користувачів месенджерів склало 21% – до 52 мільйонів.

«Однією з головних причин популярності месенджерів є їхня здатність замінити SMS та MMS, вони просто дешевші, – коментує старший аналітик eMarketer Кеті Бойл. – Маркетологи намагаються шукати аудиторію в цих додатках, але це не просто, тим більше, що їх там ніхто не чекає і не радий».