Microsoft адаптує свою найпопулярнішу гоночну гру до Android та iOS

Одним із проміжних кроків стало те, що Forza Street зробили доступною на ПК з Windows 10

Компанія Microsoft оголосила про перенесення своєї найкращої франшизи про автомобільні гонки з ігрової консолі на смартфони. Гра Forza Street стане доступною на Android та iOS. Її будуть розповсюджувати за звичною вже схемою «фрі ту плей», в якій не обов’язково платити гроші, щоб грати.

Одним із проміжних кроків стало те, що Forza Street зробили доступною на ПК з Windows 10. Вона також розповсюджується за моделлю «фрі ту плей». Завантажити гру можна з магазину Microsoft Store.

У Forza Street гравцям пропонується перенестись на вулиці американського міста Маямі. Там вони можуть стати учасниками вуличних гонок та зібрати колекцію найкращих автомобілів. Потрібно лише вибрати подію, сісти у бажаний автомобіль в гаражі та спробувати виграти ще один, перемігши в гонці. Гра дозволяє збирати різні типи автівок – від класичних до сучасних спорткарів та ретро-суперкарів.

У Microsoft обіцяють гравцям спрощені елементи управління, а також можливість грати будь-де та будь-коли за наявності інтернет-доступу. При цьому не обов’язково виділяти на перегони багато часу – у компанії кажуть, що будуть швидкі гонки. Також буде безкінечний сюжет з декількома способами перемогти.

Серія Forza є однією з найкращих гоночних франшиз. До неї входять такі відгалуження, як Forza Motorsport та Forza Horizon. Forza (з італійської «сила») намагається відтворити характеристики і керованість великої кількості реально наявних, модифікованих і гоночних машин. Forza часто розглядають як відповідь Microsoft на серію Gran Turismo для ігрових приставок PlayStation.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я