Microsoft готує інструменти PowerToys для глибокого налаштування Windows 10

Після випуску першої версії пакета PowerToys у Microsoft займуться розширенням його функціональності

У часи Windows 95 та Windows XP був популярний набір програм під назвою PowerToys, з яким можна було більш індивідуально конфігурувати операційну систему на своєму комп’ютері, виходячи за стандартно доступні параметри. З ними можна було поліпшувати ОС, пришвидшувати її роботу, додавати нові пункти меню, покращувати роботу з файлами та папками тощо. З’явилася інформація, що Microsoft хоче відродити PowerToys для своєї Windows 10.

Набір випустять лише з двома утилітами і будуть розширювати його з часом. Спочатку з’являться додатки Maximize to new desktop та Windows key shortcut guide. Перша утиліта відправлятиме відкрите вікно на віртуальний робочий стіл, який створиться автоматично. Друга дозволить пришвидшити роботу в ОС – вона нагадає всі доступні «гарячі» клавіші.

Після випуску першої версії пакета PowerToys у Microsoft займуться розширенням його функціональності. До пакета додадуть вдосконалене перемикання по Alt + Tab, систему контролю батареї ноутбука, менеджер комбінацій клавіш, утиліту для пакетного перейменування файлів і оболонку з підтримкою скриптів безпосередньо з «Провідника». Нині Microsoft проводить серед користувачів голосування, щоб вибрати, чим зайнятися в першу чергу.

1 коментар

  1. Я із усим згодний. Але комбінації клавіш Alt – Tab уже зайняті. Тобто, швидким перемиканням програм. Якщо хочете, спробуйте самі на своєму комп’ютері. Працює на Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP. На старіших версіях не знаю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я