Microsoft оголосила про Windows з абонентською платою

Windows 10

Нова Windows 10 – це не просто операційна система, яку поставив та забув. Це сервіс, який постійно отримує апдейти, нові функції тощо. І за це необхідно буде платити регулярно. Компанія Microsoft на партнерській конференції Worldwide Partner Conference в Торонто повідомила про введення плати за користування ОС.

Поки що нововведення торкнеться лише корпоративних користувачів Windows 10 Enterprise Edition E3. Це версія операційної системи, призначеної для використання на підприємствах і фірмах. Її реліз відбудеться восени 2016 року. Поширюватися нова версія ОС буде через систему Cloud Solution Provider, вартість складе 7 доларів США на місяць для кожного користувача. Представники Microsoft особливо відзначили, що тепер її зможуть придбати компанії малого та середнього бізнесу. Раніше звичайну Windows 10 Enterprise зазвичай купували тільки великі фірми, готові укласти контракт на кілька років вперед.

Старший менеджер з маркетингу Windows Small Business Нік Філлінгем також сказав, що разом з передплатною моделлю компанія збереже і старий спосіб покупки Windows 10 Enterprise Edition – з одноразовим придбанням ліцензії. Її вартість поки невідома.

Щомісячна оплата, впевнені в Microsoft, повинна допомогти клієнтам гнучкіше контролювати свої витрати на програмне забезпечення залежно від їхніх потреб. Така модель уже використовується компанією для продажів Office 365.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я