Після розчарування у смартфонах Intel займеться автомобілями

Попри багаторічні зусилля корпорація Intel вирішила припинити завоювання мобільного ринку. Замість цього компанія займеться автомобілями. Її представники вважають, що в цій галузі корпорація має більше шансів, а також може не повторювати попередніх помилок.

P1020744[1]

Про те, що Intel набридло безрезультативно займатися мобільними чіпами, свідчить її активність. Компанія згорнула свої розробки мобільних чіпів. Про це також недавно сказав на конференції Brainstorm Tech Conference генеральний директор Intel Брайан Кржанич.

Новим перспективним напрямком розвитку в Intel вважають автомобілі. Однак безпосереднім випуском транспортних засобів процесорний гігант займатися не збирається. Як пояснив Кржанич, не можна зробити автомобіль без підтримки експертів у цій галузі. Співпраця з ними буде розвиватися, але Intel зосередиться на тих сферах діяльності, в яких має більшу компетенцією. Уже відомо, що BMW і Mobileye спільно з Intel будуть розробляти системи автопілота для автомобілів німецького концерну. Як заявляє генеральний директор Intel, у сегменті автомобільної електроніки компанія не збирається повторювати власні помилки.

Компанія змінює фокус своєї роботи через падіння ринку ПК – її основного бізнесу. Intel планує зв’язати ПК, дата-центри та інтернет речей, щоб надавати послуги в сучасному хмарному світі.