Неділя, 21 Квітня, 2024

Microsoft представила друге покоління голографічних окулярів HoloLens 2

На виставці MWC, яка проходить в Барселоні, компанія Microsoft показала друге покоління своєї гарнітури змішаної реальності. Новинка під назвою HoloLens 2, за словами розробників, стала якіснішою, зручнішою і надає більше можливостей.

HoloLens 2 має майже вдвічі більше поле зору, якщо порівнювати з першим поколінням. При цьому щільність пікселів зображення залишилася незмінною – 47 пікселів на один градус кута огляду. У Microsoft кажуть, що для глядача збільшення поля зору рівносильне переходу з телевізора з роздільною здатністю 720p на 2K для кожного ока. Також гарнітура зможе відстежувати напрямок погляду користувача, щоб точніше розуміти, куди дивиться людина у віртуальному просторі.

HoloLens 2 отримала новий датчик глибини та алгоритми на основі машинного навчання для відстеження жестів рук у тривимірному просторі без будь-яких контролерів. Під час демонстрації у прямому ефірі один зі співробітників Microsoft міг натискати кнопки й інші елементи інтерфейсу в повітрі пальцями.

Новий гаджет, як і попередній, націлений на корпоративних клієнтів. Корпорація працює над випуском програмного забезпечення з низкою партнерів, серед яких Airbus, Bosch, Honeywell, Pearson, Philips і Saab. Microsoft також пообіцяла, що додаток Spatial зробить можливим віддалену спільну роботу. Крім того, Microsoft дозволить компаніям вносити в HoloLens 2 деякі конструктивні зміни. Наприклад, розробник пакета 3D-моделювання Trimble SketchUp, модифікував гарнітуру, щоб її можна було носити на будівельній касці. Ця версія буде називатися Trimble XR10.

Оригінальні окуляри HoloLens були випущені в березні 2016 року. Вони призначалися для розробників і не були масовим продуктом. Ціна девайсу складала $3000.

Друга версія HoloLens 2 має стати більш масовою, однак при цьому її ціна навіть збільшиться – до $3500. Microsoft підтвердила, що окуляри надійдуть в продаж поки тільки на ринки США, Японії, Китаю, Німеччини, Канади, Великобританії, Ірландії, Франції, Австралії та Нової Зеландії.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися