Середа, 28 Лютого, 2024

Microsoft припинить підтримку Windows 7 за три роки

Windows7_end of support

Цього року Windows 7, яка все ще є найпопулярнішою ОС для домашніх комп’ютерів, виповниться вісім років. І це означає припинення офіційної підтримки з боку виробника вже найближчим часом, пише mspoweruser.

Так, стало відомо, що Microsoft перестане обслуговувати користувачів «сімки» 14 січня 2020 року. Фактично основна підтримка Windows 7 закінчилася ще два роки тому, а зараз ОС знаходиться в статусі «розширеної» підтримки. Для Windows 7, як і раніше, випускаються пакети для виправлення основних помилок і оновлення безпеки. Закінчення повної підтримки означає припинення випуску будь-яких оновлень взагалі.

Компанія Microsoft активно закликає користувачів перейти на її нову версію операційної системи, яка на даний час займає 25% від частки настільних ОС в усьому світі. У Microsoft відзначають, що Windows 7 уже не відповідає сучасним стандартам безпеки і запитам користувачів, а використання застарілих ОС, підтримка яких вже припинена, у бізнесі призводить до збільшення витрат на обслуговування комп’ютерів

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися