П’ятниця, 1 Березня, 2024

Microsoft відкликає свою клавіатуру для iPhone з «пенсії» – користувачі просять

Клавіатура SwiftKey для iOS побула «у відставці» трохи більше місяця. Microsoft оголосила, що більше не підтримуватиме цю програму, і вона більше не буде доступна в App Store. Відтоді минуло лише 45 днів, але Microsoft повернула SwiftKey для iOS. Схоже, Microsoft помітила попит користувачів на додаток і вирішила залишити його, додавши в нього кілька функцій.

Виданню The Verge вдалося отримати заяву від Кейтлін Рулстон з Microsoft, у якій говориться: «На основі відгуків клієнтів, SwiftKey iOS повторно доступна в Apple App Store. Будь ласка, відвідайте Support.SwiftKey.com для отримання додаткової інформації».

SwiftKey все ще працює на останній версії, але з’являються нові функції. Педрам Резаї, технічний директор відділу карт і місцевих послуг Microsoft, сказав, що вони «інвестують значні кошти в клавіатуру». Віце-президент і генеральний директор Microsoft OneNote і Office Вішну Нат попросив користувачів стежити за новинами.

Раніше директор із управління продуктами SwiftKey Кріс Вулф заявив, що 5 жовтня підтримка SwiftKey iOS припиниться, і її буде видалено з Apple App Store. Microsoft продовжить підтримку SwiftKey Android, а також у основній технології, яка забезпечує сенсорну клавіатуру Windows».

Microsoft, схоже, серйозно переосмислила свою стратегію SwiftKey, враховуючи, що зараз у компанії великі плани щодо програми для iOS і Android. Подробиць поки немає.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися