Неділя, 14 Квітня, 2024

Microsoft випустила версію Skype для старих смартфонів Android

Компанія Microsoft повідомила, що випустила нову оптимізовану версію Skype для пристроїв, які працюють під управлінням старих версій Android. Новий додаток є актуальним для власників гаджетів з Android 4.0.3 по Android 5.1. Згідно зі статистикою Google за лютий, частка таких пристроїв зараз складає близько 42%.

Розробники обіцяють, що оновлена версія Skype буде працювати на слабких пристроях плавніше, при цьому відео та звук будуть передаватися у вищій якості. Крім того, додаток стане більш адаптованим до нестійких інтернет-з’єднань.

Microsoft відмовилася від підтримки пристроїв зі старими версіями Skype влітку минулого року. Оновлена версія Skype Lite стане доступною вже найближчими тижнями.

Деякі експерти кажуть, що підхід Microsoft нагадує дії Google з полегшеною операційною системою. Вона також адаптована для слабких пристроїв і потребує менше процесорної потужності, оперативної пам’яті та місця на диску.

Подібні полегшені версії комунікаційних додатків також випускають інші компанії. Наприклад, у жовтні Facebook випустила Messenger Lite для Android. Twitter анонсував полегшену версію свого мобільного сайту у вересні.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися