Microsoft випустила версію Skype для старих смартфонів Android

Microsoft відмовилася від підтримки пристроїв зі старими версіями Skype влітку минулого року.

Компанія Microsoft повідомила, що випустила нову оптимізовану версію Skype для пристроїв, які працюють під управлінням старих версій Android. Новий додаток є актуальним для власників гаджетів з Android 4.0.3 по Android 5.1. Згідно зі статистикою Google за лютий, частка таких пристроїв зараз складає близько 42%.

Розробники обіцяють, що оновлена версія Skype буде працювати на слабких пристроях плавніше, при цьому відео та звук будуть передаватися у вищій якості. Крім того, додаток стане більш адаптованим до нестійких інтернет-з’єднань.

Microsoft відмовилася від підтримки пристроїв зі старими версіями Skype влітку минулого року. Оновлена версія Skype Lite стане доступною вже найближчими тижнями.

Деякі експерти кажуть, що підхід Microsoft нагадує дії Google з полегшеною операційною системою. Вона також адаптована для слабких пристроїв і потребує менше процесорної потужності, оперативної пам’яті та місця на диску.

Подібні полегшені версії комунікаційних додатків також випускають інші компанії. Наприклад, у жовтні Facebook випустила Messenger Lite для Android. Twitter анонсував полегшену версію свого мобільного сайту у вересні.