Середа, 28 Лютого, 2024

Microsoft зменшить розміри оновлень у Windows 10

У Microsoft нарешті визнали той факт, що крім файлів, які зазнали змін, при оновленні Windows 10 завантажується чимало інших файлів, повідомляється в офіційному блозі компанії. Як підсумок – апдейти  системи невиправдано більші за розміром. Однак незабаром із цим буде покінчено, оскільки нова технологія дозволить завантажувати та встановлювати під час оновлення тільки ті файли, що були змінені.

windows-key

Технологія отримала назву Unified Update Platform (UUP). Працювати вона буде поки тільки на Windows 10 і Windows 10 Mobile. UUP уже інтегрована в ОС і стане доступною починаючи з тестової збірки Windows 10 build 14959.

Однак у Microsoft підкреслюють, що нова технологія буде доступна лише для «десятки», оновлення для консолі Xbox One, яка має багато спільного з Windows 10, будуть надходити, як і раніше. Це пояснюється тим, що оновлення ПЗ приставки відбувається не через Центр оновлення Windows. Поява UUP у стабільній версії операційної системи запланована на весну 2017 року, разом з виходом глобального оновлення Windows 10 Creators Update.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися