Понеділок, 15 Липня, 2024

Мобільні користувачі нетерплячі: вони хочуть швидкості від сайтів

financial accounting and banking business concept: woman with a 3d generated smartphone with finances app on the screen. All screen graphics made up.

Близько 53% відвідувачів мобільних версій веб-сайтів залишать сторінку, якщо вона не відкриється за три секунди. Такі дані озвучив Google у своєму звіті «Потреба в мобільній швидкості».

Вказані три секунди – це дуже багато, адже в середньому на 3G веб-сторінки завантажуються за 19 секунд, а на 4G – за 14 секунд. При цьому близько 5 секунд витрачається на завантаження мобільної реклами – це вдвічі більше, ніж на комп’ютері. Так відбувається через те, що мобільна реклама «важить» біля 816 КБ, тоді як середня мобільна веб-сторінка займає 1,49 МБ. Реклама також може «з’їдати» до половини мобільного трафіку у вашому тарифі.

У Google кажуть, що зменшення часу відкриття мобільних веб-сайтів до 5 секунд матиме суттєвий вплив на заробіток. Такі сайти переглядатимуть на 25% частіше і проводитимуть на них на 70% більше часу. При цьому відмовлятися від повторного заходу буде на 35% користувачів менше.

Інтернет взагалі останнім часом стає повільнішим – у середньому сторінка зараз займає на 100% більше, ніж три роки тому. Причини такого зростання цілком зрозумілі. Усе більше зображень, відео та іншого контенту на сторінках. По суті, оформлення і візуальний ряд займають 75% розміру сторінки. Ще одним із елементів, які все більше сповільнюють інтернет, є шрифти. Сайти намагаються виділитися серед інших, і тому сьогодні вони займають до 5% «ваги» сторінки. Хоча ще три роки тому цей показник був на рівні лише 1%.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися