Мобільний шопінг в Україні стає популярним

Українці оцінили перевагу купівель через мобільні пристрої. Реальна частка продажів через мобільні гаджети перевершила всі найсміливіші прогнози, повідомляє ubr.ua.

Директор з маркетингу інтернет-магазину LeBoutique Юлія Шилова заявляє, що, за їхніми підрахунками, у цьому році 44% всіх купівель люди зробили саме через смартфони. Торік цей показник становив лише 17%. За словами експерта, ще рік тому не всі продавці мали мобільні версії сайтів, але сьогодні ситуація кардинально змінилася.

«Зараз у всіх гравців еCommerce з топ-20 є мобільна версія сайту або їхні сайти адаптивні. Але в питанні запуску мобільних версій сайтів швидше спрацювало оновлення пошукового алгоритму Google, який з квітня минулого року враховує фактор mobile friendliness», – розповідає експерт.

Згідно з її прогнозом, у 2016 році в середньому українському еCommerce частка «мобайлу» складе не менше 25%. «У сегменті fashion вона абсолютно точно перевалить за 50%. Однозначно в цьому році доходи від Android-пристроїв складуть більше 50% (до того лідирували iOS-пристрої). Що стосується тенденцій, то в цьому році продовжиться бум на мобільну рекламу й аналітику», – резюмує Юлія Шилова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я