Motorola готує смартфон з назвою Kiev

Про майбутній девайс відомо, що він отримає процесор Qualcomm Snapdragon 690

Компанія Motorola, схоже, готує смартфон з українською назвою. Новий бюджетний 5g-апарат носить кодове ім’я Kiev. Про це повідомили німецькомовне видання TechnikNews та англомовний ресурс Gizmochina. Утім, цілком можливо, що це гучний фейк, адже з 2019 року правильно писати Kyiv, а не Kiev.

Motorola Moto X2

Про майбутній девайс відомо, що він отримає процесор Qualcomm Snapdragon 690, 6 ГБ оперативної і 128 ГБ флеш-пам’яті. Пристрій також буде оснащений слотом для microSD.

Розробники встановили в смартфон OLED-панель роздільною здатністю FHD і частотою оновлення 60 Гц. Розмір екрану поки невідомий. Швидше за все, в ньому буде виріз під фронтальну камеру.

Основні камери майбутнього бюджетника матимуть сенсор Samsung GM1 на 48 мегапікселів, додатковий Samsung S5K4H7 на 8 мегапікселів і сенсор глибини на 2 мегапікселі. Фронтальна камера матиме 16 мегапікселів.

Новинка вийде під управлінням Android 10. Смартфон також отримає версію з модулем NFC для безконтактної оплати. Індекси цих моделей будуть відповідно XT2113-2 та XT2113-3. Інших подробиць про девайс поки немає.

1 коментар

Comments are closed.