Motorola провела рекордний дроп-тест Moto Z2 Force з екраном, який не б’ється

компанія залучила 100 своїх співробітників із чиказького офісу. Вони одночасно впустили свої телефони Moto Z2 Force на землю.

Щоб прорекламувати дисплей Moto Z2 Force, який майже неможливо розбити, Motorola влаштувала світовий рекорд. Рівно 100 її співробітників записали на відео найбільший в історії дроп-тест.

 

 

Екран, який майже неможливо розбити, Motorola показала у 2015 році. Тоді компанія випустила телефон DROID Turbo 2, який був оснащений таким дисплеєм. З того часу технологія ShatterShield покращилася, і її використали на двох наступних флагманах – Moto Z Force та Moto Z2 Force.

Щоб довести живучість телефонів з екранами ShatterShield, компанія залучила 100 своїх співробітників із чиказького офісу. Вони одночасно впустили свої телефони Moto Z2 Force на землю. Жоден апарат не тріснув.

ShatterShield дозволяє не боятися розбитого екрана завдяки використанню спеціальних матеріалів. Наприклад, замість скла використовується гнучкий пластиковий дисплей P-OLED. Він вкритий двома шарами пластику, і весь цей «бутерброд» зафіксований алюмінієвою рамою. Телефони з такими дисплеями гарантовано витримують падіння з висоти 1,5 метра.

Moto Z2 Force

Нещодавно Motorola запатентувала екран, який відновлюється після подряпин. Мова йде про невідомий полімерний матеріал, здатний швидко змінювати форму при нагріванні. Для відновлення пошкодженого місця використовуватиметься спеціальна програма Repair. Вона проведе самодіагностику, визначить пошкодження і передасть точні координати для подальшого «загоєння». Причому смартфон сам зможе забезпечити необхідну кількість тепла для відновлення пошкоджень дисплея. Також необхідний температурний вплив зможе здійснити власник смартфона, використавши для цього тепло власного тіла.