Понеділок, 15 Квітня, 2024

Миша XPG може зберігати в собі комп’ютерні ігри

Більшість комп’ютерних мишей містять багато порожнього місця всередині корпусу і дизайнери компанії XPG придумали, як його використати з користю. Вони створили концепт миші Vault, яка вміє зберігати комп’ютерні ігри. Новинку мають повністю показати на виставці CES 2022, яка пройде у січні.

Ігрова миша XPG Vault є дротовим маніпулятором з підключенням USB-C. Зовні новинка виглядає як досить звичайна миша. Для підтримки заявлених високих швидкостей потрібно досить якісний кабель USB-C.

Цей девас розробники називають”ігровою бібліотекою на долоні. Модель пропонує до 1 ТБ пам’яті завдяки вбудованому накопичувачу SSD.

Дані можуть передаватися зі швидкістю до 985 МБ/с. Сховищем можна управляти за допомогою супроводжувального програмного додатку XPG Gaming Launcher.

XPG не згадувала про DPI миші або будь-яких інших ігрових характеристиках.

Миші з вбудованим USB-накопичувачем не є чимось нечуваним, хоча останнім часом серед подібних гаджетів не було чогось примітного. Проте на виставці CES часто з’являються дикі гаджети, які допомагають компаніям привернути певну увагу та привернути увагу громадськості. Крім прототипу миші, XPG також представила деякі продукти, які можуть з’явитися на ринку в наступному році, включаючи твердотільні накопичувачі PCIe Gen5X, DDR5 DRAM і дротову/бездротову ігрову мишу Alpha XPG.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися