Як перенести дані зі старого Android на новий

Перенесення даних відбувається через «хмару» Google, для чого на старому Android необхідно створити резервну копію, яка автоматично вивантажиться у «хмару».

Купівля нового смартфона потребує перенесення на нього даних зі старого мобільника. Google останніми роками сильно спростив перенесення таких даних як повідомлення, журнал викликів, контакти, музика та фотографії.

Як створити резервну копію даних на Android

Перенесення даних відбувається через «хмару» Google, для чого на старому Android необхідно створити резервну копію, яка автоматично вивантажиться у «хмару».

Google автоматично створює резервні копії контактів, журналів викликів, текстових повідомлень і налаштувань, включаючи параметри “не турбувати”.

Дані резервної копії зберігаються на Google Диску і вони не враховуються у квоті на безкоштовне сховище в 15 ГБ. Можна не хвилюватися, що місця в «хмарі» не вистачить.

Для запуску резервування відкрийте налаштування і прокрутіть до нижньої частини сторінки. Перейдіть в системне меню, де натисніть Резервне копіювання.

Переконайтеся, що перемикач для резервного копіювання на Google Диск встановлений в положення Включено. Натисніть “Створити резервну копію” зараз, щоб синхронізувати останні дані на телефоні з Google Диском.

У браузері перейдіть до contacts.google.com щоб дізнатися, чи всі контакти з телефону перенесені в «хмару» Google. Контакти на цій сторінці з’являться на новому телефоні.

Також переконайтеся, що фотографії та відео зберігаються в «хмарі» Google Фото.

Відкрийте стандартний додаток галереї Google Photo та виберіть меню гамбургерів (три горизонтальні лінії) у верхньому лівому куті екрана. Натисніть Налаштування і виберіть Резервне копіювання та синхронізація.

Переконайтеся, що перемикач для резервного копіювання і синхронізації встановлений в положення Включено. Подивіться, чи налаштований режим резервного копіювання на високу якість.

Як відновити дані та налаштування на новому телефоні Android

Перед першим вмиканням нового телефону вставте в нього SIM-карту. Після цього виберіть мову вашого пристрою та натисніть “Пуск” на сторінці привітання.

Виберіть свою домашню мережу Wi-Fi і увійдіть в свій акаунт Google. Натисніть Далі на екрані, щоб почати перенесення даних зі свого старого телефону.

В процесі налаштування відкриється сторінка “підтвердити свій телефон” і на екрані з’явиться номер моделі старого телефону. Залишайтеся на цій сторінці і візьміть свій старий телефон.

Авторизуйте передачу даних на старому телефоні, щоб текстові повідомлення, дзвінки та відповідні дані можна було легко перенести на новий пристрій. Для цього на старому телефоні в налаштуваннях перейдіть  на вкладку Google і виберіть Налаштувати і відновити. Вкажіть Налаштувати найближчий пристрій і натисніть Далі для запуску.

Телефон почне шукати пристрої поруч. Коли старий мобільник встановить з’єднання з новим перевірте номери моделей та натисніть “Далі”, щоб продовжити.

Виберіть Копіювати при копіюванні на новий пристрій? і на екрані з’явиться індикатор виконання копіювання даних з облікового запису.

Якщо обидва телефони втратять зв’язок в будь-який момент під час відновлення, почніть все спочатку.

На новому телефоні увійдіть до свого облікового запису Google і на сторінці “Виберіть, що відновити” вкажіть, які дані переносити.

Як тільки налаштування завершиться, Play Store у фоновому режимі відновить дані зі старого телефону на новий. Це може зайняти кілька годин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я