Середа, 29 Травня, 2024

На Android тепер можна видалити додатки без смартфона в руці

Google Play Store запроваджує нову функцію керування додатками для смартфонів Android. Непотрібні програми можна буде видаляти навіть якщо смартфона немає поруч. Це можна буде зробити дистанційно.

Нова функція з’явилася у грудневому оновленні Play Services до версії  версії 38.8, яке вийшло нещодавно. На даний момент функція все ще недоступна на пристроях Android, але ентузіасти знайшли способи її увімкнути.

Користувач з ніком Assemble Debug описав весь процес дистанційного видалення програм через Play Store у новій публікації в блозі. Подібно до того, як зараз ви можете віддалено встановлювати програми на пристроях Android, на яких ви ввійшли в обліковий запис, ви також можете видалити їх із під’єднаного пристрою.

Тим не менш, процес видалення виглядає дещо складнішим, ніж функція встановлення. Коли функція дистанційного видалення стане широко доступною, потрібно буде виконати такі кроки, щоб видалити програми з пристроїв, підключених до Play Store:

  • Торкніться зображення свого профілю в магазині Google Play і відкрийте «Керування програмами та пристроєм»
  • Проведіть пальцем до розділу «Керувати».
  • Торкніться назви поточного пристрою, і з’явиться список із усіма підключеними пристроями
  • Виберіть пристрій, з якого потрібно видалити програми
  • Виберіть зі списку програм, які з’являться для цього пристрою
  • Торкніться піктограми видалення у верхньому правому куті, щоб видалити вибрані програми

Для зручності Google пропонує сортувати програми для видалення за їх назвою та розміром. Це полегшить ідентифікацію та видалення «важких» програм, які займають більше місця на смартфоні чи планшеті.

Згідно з журналом змін від Google, функція видалення додатків має бути доступна для Android Auto, ПК, смартфонах, TV і Wear OS.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися