Який оператор надає найшвидший мобільний інтернет в Україні: підсумки 2020 року

Лідер у першому та другому півріччях 2020 року залишався незмінним

Французьке агентство nPerf підбило підсумки тестування параметрів мобільного інтернету в Україні. Лідер у першому та другому півріччях 2020 року залишався незмінним. При цьому його мобільна мережа за підсумками року пришвидшилася проти першої половини року.

nPerf використовує дані з пристроїв користувачів, які проводять заміри швидкостей у момент проведення тестів за допомогою програми nPerf на iOS та Android. Експерти зібрали 94 420 вимірювань параметрів мобільного інтернету, які охоплювали тести швидкості, вебсерфінг та стримінг відео. Після фільтрування даних вони залишили 33 485 релевантних тестів.

Лідером за підсумками року виявився Vodafone, чия мережа також демонструвала найкращі результати серед української трійки мобільних операторів у першому півріччі 2020 року. При цьому якщо в першій половині року швидкість завантаження складала 19,04 Мбіт/с та вивантаження 8,93 Мбіт/с, то за підсумками року ці показники зросли до 21,17 Мбіт/с та 9,61 Мбіт/с відповідно.

Протягом року швидкість завантаження в мобільних мережах операторів змінювалася так:

Навантаження на мобільні мережі також значно змінюється протягом доби, і ось яку середню швидкість забезпечують оператори:

1 коментар

  1. Я пользуюсь интернетом киевстар, да и номер этого оператора уже давно. Так привычнее, хоть и есть минусы, конечно, но где их нет сейчас. Да и удалось найти как вывести деньги с мобильного счёта киевстар на карту в привате через приложение Global24 а еще выгодно получается донатить с кошелька глобал24 в танчиках World of tanks, там нет лишних комиссий

Comments are closed.