Неділя, 14 Квітня, 2024

На електричному мотоциклі за 80 днів об’їхати світ

Студенти Технічного університету Ейндховена з Нідерландів вирішили незвичним способом перевірити свою останню розробку. Вони створили електромотоцикл, на якому вирушили в кругосвітню подорож.

storm bike

Саморобний мотоцикл під назвою STORM Wave обладнаний електродвигуном потужністю 70 кіловатів. Мотор живиться від комплекту літій-іонних батарей ємністю 28,5 кВт?год, для заряджання яких треба вісім годин. Запас ходу мотоцикла складає 380 кілометрів, з місця до 100 км/год він розганяється за п’ять секунд і розвиває максимальну швидкість в 160 км/год. Заряджати акумулятори електробайка мандрівники планують у міру можливості. Якщо вчасно знайти розетку не вийде, батареї можна буде замінити на запасні за сім хвилин.

Голландці хочуть повторити досягнення героїв роману Жуля Верна «Навколо світу за 80 днів». Вони планують за такий же час подолати 23 тисячі кілометрів і повернутися 2 листопада назад в Нідерланди. Як проходить поїздка і де зараз знаходиться STORM Wave, можна дізнаватися в реальному часі на створеному для цього сайті.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися