Середа, 24 Липня, 2024

Як перенести додатки з одного гаджета Android в інший

Новий телефон може замість приємного девайса виявитися справжнім страхіттям. Адже він буде «пустим» – без звичних програм та ігор. Останні можна, звісно, інсталювати з Google Play, пройшовшись по своєму списку встановлених додатків. А можна просто перенести їх зі старого мобільника, зберігши при цьому налаштування самих програм та їхні дані.

Для цього вам знадобиться утиліта Helium та комп’ютер. Таким чином можна буде зробити повну резервну копію телефона без наявності рут-доступу на ньому.

Спершу інсталюйте Helium на телефоні, а потім – на комп’ютері. Далі з’єднайте ПК та мобільник кабелем USB та встановіть з’єднання. На телефоні активуйте режим USB-відлагодження, при якому гаджет може попрохати переключитися на тип з’єднання PTP (режим камери). Далі телефон запропонує прийняти ключ доступу RSA від комп’ютера.

Як тільки з’єднання встановиться, у вікні Helium на ПК з’явиться зелена позначка. Таке ж повідомлення з’явиться на екрані Android, після чого можна відключити телефон від комп’ютера. Встановлене з’єднання діятиме до першого перезавантаження мобільника.

При активному доступі в режимі USB-відлагодження відкрийте на Android додаток Helium. У ньому будуть дві вкладки: Backup та Restore & Sync. На першій можна вибрати, які програми необхідно зберегти в резервній копії. У кінці цього списку розміщена кнопка Select All, якщо треба скопіювати всі встановлені додатки. Тут же також можна вибрати, який тип резерву потрібен: додатки, їхні дані або все відразу. Після завершення вибору натисніть кнопку Backup і дочекайтеся кінця процесу.

На вкладці Restore and Sync можна подивитися зроблені резервні копії та керувати ними.

За матеріалами: Androidpit

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися