На iPhone не буде стримінгу ігор. Apple пояснила причину

В Apple пояснили недоступність стримінгових ігор політикою власного магазину додатків App Store

Сьогодні можна легко запустити на своєму смартфоні гру для комп’ютера чи настільної ігрової приставки. Таку можливість дає стримінг ігор, і на Android набирає популярність відповідний сервіс Google Stadia. Однак користувачі iPhone не отримають такої функції.

В Apple пояснили недоступність стримінгових ігор політикою власного магазину додатків App Store. За нею ігри для iOS потребують індивідуального огляду. Це блокує хмарні ігрові додатки. Хоча кілька років тому стримінговий ігровий сервіс OnLive зміг реалізувати хмарний геймінг на iPad.

В Apple заявили, що знають про проблему політики App Store. За нею сервіси стримінгу ігор повинні будуть направляти на розгляд адміністраторів магазину кожну гру, яку можуть запустити користувачі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

«Наші клієнти насолоджуються чудовими додатками та іграми від мільйонів розробників. Ігрові сервіси можуть запуститися в App Store, допоки вони дотримуються тих же правил, що інші розробники. Це передбачає індивідуальне подання ігор на розгляд, появу в рейтингах та пошуку. На додаток розробники можуть вибрати розповсюдження для користувачів iPhone та iPad через веббраузер Safari та інші браузери в App Store», – йдеться в офіційній заяві.

Google не коментує реалізацію власного сервісу стримінгу ігор Stadia на iOS. Microsoft, яка розробляє стримінговий ігровий сервіс Project xCloud, розповіла, що час розгляду цього додатка для iOS сплинув. У компанії немає можливості опублікувати додаток цього сервісу в магазині Apple App Store.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я