Середа, 6 Грудня, 2023

Комп’ютерна гра American Truck Simulator настільки реалістична, що її гравців наймають як водіїв-далекобійників

Розробники із студії SCS Software почали рекламувати унікальну перевагу свого симулятора далекобійника American Truck Simulator. Він настільки реалістичний, що справжня компанія-оператор вантажівок почала наймати гравців, приписуючи їхні чудові навички керування реальною вантажівкою реалістичній грі-симулятору.

Автори American Truck Simulator повідомляють, що гравці можуть нарешті перетворити свої мрії на реальність. Рекламні щити вказують на величезну логістичну компанію Swift Transportation, яка почала свою діяльність у 1966 році.

Swift Transportation — не єдина компанія, яка вирішила зв’язатися з гравцями American Truck Simulator. Раніше цього місяця вантажоперевізна компанія Schneider National почала співпрацювати з грою-симулятором після того, як виявилося, що гравці продемонстрували «майстерність, що перевищує рівень їх досвіду», за словами менеджера зі зв’язків зі ЗМІ Кари Лейтерман.

«Завдяки цій новій співпраці ми сподіваємося продовжити надихати наших гравців, які поділяють великий інтерес до реальних вантажівок. Для тих, кого завжди цікавила ідея кар’єри водія вантажівки, це може стати іскрою, яка запалить подорож довжиною в життя», – йдеться в дописі в блозі гри.

Хоча багато гравців можуть залишити свою пристрасть до водіння вантажівок цифровим, SCS каже, що рекламні щити з’явилися на випадок, якщо хоч один гравець вирішить самостійно перевірити реальні можливості.

«Ми сподіваємося і віримо, що разом у нас є шанс освітлити шлях до нових кар’єр і прагнень для наших гравців, які є не лише віртуальними водіями вантажівок, але й фанатами вантажівок у реальному житті», – сказали у SCS.

Це не перша комп’ютерна гра, реалістичність якої впливає на наш світ. Наприклад, фермери грають у комп’ютерну гру, щоб купити трактор: ігровий симулятор став торговельним майданчиком для сільгосптехніки

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися