Понеділок, 4 Грудня, 2023

На Windows 10 ускладнилося оновлення драйверів: Microsoft прибрала функцію пошуку в онлайн-репозиторії

Весняне оновлення Windows 10 принесло кілька не описаних в його документації змін. Серед них – зникла можливість автоматичного пошуку оновлень драйверів у «Диспетчері пристроїв». Користувачі тепер не зможуть шукати та встановлювати відсутні драйвери одним натисненням кнопки.

Функція автоматичного пошуку драйверів сканувала репозиторій Microsoft і для популярного обладнання знаходила необхідне програмне забезпечення. Це було зручно, оскільки не потрібно було завантажувати драйвери із сайту виробника чи шукати їх в інтернеті. Досить було відкрити «Диспетчер пристроїв», на пристрої без драйвера клацнути кнопку автоматичного оновленння – і система робила решту самостійно.

Раніше назва цієї функції була «Автоматичний пошук оновлених драйверів». Пояснення під кнопкою сповіщало, що пошук відбуватиметься в інтернеті.

Тепер опція називається «Автоматично шукати драйвери», і пояснення сповіщає, що пошук драйверів відбуватиметься на жорсткому диску комп’ютера і не використовуватиметься інтернет-пошук.

Онлайн-оновлення драйверів залишилося через систему оновлень Windows Update.

У Microsoft не робили офіційних заяв щодо нововведення, тому точна причина його появи невідома. Деякі експерти припускають, що цей інструмент працював неякісно і часто при наявності драйверів повідомляв, що драйвера немає.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися