Понеділок, 4 Грудня, 2023

Начальників роблять безсмертними: почався експеримент із безсмертя шляхом перенесення в комп’ютер

Штучний інтелект міг би зберегти керівну роль босів, таких як Ілон Маск, навіть після їхньої смерті. Це планується зробити за допомогою «цифрового безсмертя». Новий проєкт досліджує ідею використання штучного інтелекту, щоб утримати босів у своїх компаніях після їхньої смерті.

Проєкт Массачусетського технологічного інституту тестується на 25 людях. Їхній цифровий відбиток використовується для створення їхньої версії, що може зберігатися навіть після смерті.

Технарі спочатку розробили технологію для створення цифрових версій своїх близьких, які могли б віртуально жити ще довго після їхньої фізичної смерті. Але зараз вони вивчають, чи можуть боси, такі як Ілон Маск або Алекс Фергюсон, продовжити керування своїми компаніями, надаючи поради щодо ключових рішень після своєї смерті.

Хоссейн Рахнама з Массачусетського технологічного інституту розпочав проєкт Augmented Eternity на основі величезної кількості даних, які люди залишають у соціальних мережах. Він вірив, що дані людей можуть допомогти навчити штучний інтелект стати цими людьми.

Рахнама сказав: «Наприклад, чи можливо буде відтворити знання досвідчених професіоналів? Чи можна отримати юридичні висновки від аватара відомого юриста? Було відносно легко скласти карту цих баз знань. Я працював з дуже відомим генеральним директором компанії зі списку Fortune 500, який заснував компанію. Йому вже за вісімдесят, і він дуже хотів залишити спадщину для своєї групи щодо своєї виконавчої команди та цього проєкту. Аватар генерального директора насправді не вказував людям, що робити, але міг поділитися думкою про те, що подобається чи не подобається, або певну точку зору».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися